Ο Δήμος Αιγάλεω σας προσκαλεί στην Εκδήλωση για τον Διονύσιο Σολωμό και τη Βράβευση των διακριθέντων Σχολείων που συμμετείχαν στον Μαθητικό Διαγωνισμό Βιντεογραφημάτων με τίτλο: «Η εφηβική ματιά στον Ύμνο για την Ελευθερία, 200 χρόνια από τη σύνθεσή του», που πραγματοποιεί η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Γ’ Αθήνας.
Η Εκδήλωση θα λάβει χώρα την Τρίτη 23 Απριλίου 2024 κατά τις ώρες 11:30 – 13:30, στο Πνευματικό Κέντρο Δήμου Αιγάλεω «Γιάννης Ρίτσος» (Κουντουριώτου 22).
![](https://www.aigaleo.gr/wp-content/uploads/2024/04/%CE%A0%CE%A1%CE%9F%CE%93%CE%A1%CE%91%CE%9C%CE%9C%CE%91-725x1024.jpg)